Kunda grupi lastelaager

Avaldatud 23.8.2001

“Laske lapsukesed minu juurde tulla, ärge keelake neid, sest niisuguste päralt on Jumala riik!” Mrk 10:14. Lapsed on igas kristlikus peres tähelepanu ja hoolitsuse keskmes. Ega see koguduseski teisiti ole. Seetõttu otsustas väike Kunda grupp korraldada oma hingamispäevakooli lastele pisukese suvelaagri.
Koos oldi kaks päeva, 23. ja 24. juulil, Neeruti lähedal Memmemaa talus. Esialgu oli osaleda soovijaid rohkem, kuid laagrisse söandas lõpuks tulla 9 last. Mängiti palli ja erinevaid liikumismänge, käidi 5 km kaugusel Neeruti järves ujumas, hommikul ja õhtul õpiti koos Piiblit - päevakava oli lastepäraselt vahelduv.
Korraldajatele olid need päevad üsna väsitavad, sest tegemist oli vene keelt kõnelevate lastega ja nende temperament on tagasihoidlike eestlastega võrreldes hoopis midagi muud. Pealegi oli enamus lastest veel asotsiaalse taustaga peredest, kus distsipliinist palju ei teata ning iga laps võitleb nii nagu oskab oma olemasolu eest. Samas tundsid korraldajad rõõmu laste särasilmadest ja ka teadmisest, et mõnigi poiss ja tüdruk sai neil kahel päeval korralikult oma kõhu täis süüa, mis ei ole nende jaoks igapäevane asi. Laagri lõppedes olid ka lapsed rahul ja soovisid, et laager oleks kestnud kogu nädala. Elame-näeme!
Lõpuks veel tänusõnad laagri korraldajatele: Augusta Tanile, Maria ja Stepan Gorbatsjovile, Toivo Eigile, Marjam ja Rein Kalmusele.

Rakvere koguduse infotalitus
Jaga Facebookis
Veel samast rubriigist
Rubriigid
RSS
Veel huvitavat