Rahvusvaheliste misjoniprojektide jaoks eraldati lisaraha

Avaldatud 13.6.2002, allikas Adventist News Network, autor Gary Krause

Globaal Misjoni Operatsioonide Komitee otsustas eelmisel nädalal eraldada enam kui pool miljonit dollarit et aidata 170 projekti, mis rajavad uusi adventkogudusi üle terve maailma. Adventkiriku peakorteris Silver Springsis kogunenud komitee otsustas toetada projekte seitsmes riigis, kuid peamine abistatav on India.

“Enam kui 400 000$ läks otseselt Indiasse, kus toetatakse uute koguduste rajamist,” ütles Daisy Orion Globaal Misjoni planeerimise juhataja. “Pea kõik 90-st India projektist hõlmavad evangelismi ressursse, kahte Globaal Misjoni pioneeri, maad ja uut kirikuhoonet.”

Globaal Misjoni pioneerid – koguduse vabatahtlikud, kes lähevad piirkonda, kus adventkoguduse tööd senimaani pole olnud, et rajada uut kogudust – mängivad võtmerolli ka rahastatavates projektides Cape Verdes ja Bulgaarias.

“Globaal Misjoni pioneerid on rajanud enamuse uutest kogudustest maailmas alates 1993. aastast,” ütles Mike Ryan Globaal Misjoni direktor. “Need vabatahtlikud töötavad oma rahva keskel, seega nad tunnevad kohalikku keelt ja kultuuri ja elavad samal majanduslikul tasandil. Paljudes maailmaosades on nad saavutamas tohutut edu, kuigi siiani on kogudus üpris edutu seal olnud.”

Teised riigid, mille projekte Globaal Misjon rahastab on USA, Mosambiik, Elevandiluurannik ja Ghana.
Jaga Facebookis
Veel samalt autorilt
Veel samast rubriigist
Rubriigid
RSS
Veel huvitavat