AKEL-i laekur käis Riias ennast täiendamas

Avaldatud 10.8.2006, autor Maia Hõlpus, allikas Meie Aeg

Eesmärgiks oli teha esimene pilguheit uuele raamatupidamisprogrammile SunPlus, millega tuleb edaspidi tööle hakata. Trans-Euroopa Divisjonist oli programmi tutvustama kohale sõitnud laekuri assistent ja SunPlusi koordinaator Zimbabwest pärit Rejoice Kampengele.

Uus SunPlus on välja töötatud adventistide senist ülemaailmset raamatupidamisprogrammi Sun asendama kui kaasaegsem, paindlikum ja enam analüüsimisvõimalusi pakkuv. Esialgu tuleb raamatupidajatel muidugi rohkem vaeva näha, et uus asi selgeks õppida, ent tulevikus peaks töö kiiremini tehtud saama. Sellist head lootust vähemalt tutvustuse käigus pakuti.

Viiepäevase teoreetilise õppimise käigus pandi paika ka uus kontoplaan, mis erineb vanast täielikult. Rejoice Kampengele rääkis, et raamatupidamine pole üksnes kuiv ala, vaid seda saab võrrelda Piiblist tuttava viie tuhande mehe söötmise looga. Pärast koguti kokku kaksteist korvitäit palukesi ja nii on ka meie kontod võrreldavad korvikestega.

Oktoobrikuus tullakse samas koosseisus kaheks nädalaks kokku juba selleks, et teha kolme kuu dokumentidega praktilist tööd.

Luuka 2:52 on öeldud: „Ja Jeesus edenes tarkuses ja pikkuses ja armus Jumala ja inimeste juures.” Nii kogesime meiegi, et Jumala armust saime kõik üheskoos veidi targemaks ja Tema abiga püüame edasi õppida ning Issanda viinamäel kasuks olla.
Jaga Facebookis
Veel samalt autorilt
Veel samast rubriigist
Rubriigid
RSS
Veel huvitavat