Pealtnägija − inspireeritud tunnistust andma

Avaldatud 8.8.2022, rubriik Päeva sõna

Mida me oleme näinud ja kuulnud, seda me kuulutame ka teile, et teilgi oleks osadus meiega. Meie osadus on osadus Isaga ja tema Poja Jeesuse Kristusega. 1. Johannese 1:3

Nõrkuses ja selgusetuses alanud töö jätkas kasvamist ja tugevnemist. Sellest tunnistavad kirjastused ja misjonikeskused paljudes riikides. Ajakirja esimese väljaande asemel, mida viidi kontorisse reisikotiga, saadetakse nüüd kirjastuskontoritest iga kuu välja meie mitmesuguseid perioodilisi väljaandeid sadu tuhandeid eksemplare. Jumala käsi on olnud Tema tööga, et seda edendada ja üles ehitada.

Minu edasine elulugu sisaldaks mitmete meie hulgas tekkinud ettevõtmiste ajalugu, millega minu elutöö on tihedalt seotud olnud. Nende institutsioonide ülesehitamiseks töötasime mina ja mu abikaasa sule ja häälega. Nende aktiivsete ja tegusate aastate kogemuse kas või lühike kirjeldus ületaks kaugelt käesoleva olukirjelduse piirid. Saatana pingutused tööd takistada ja töölisi hävitada pole lõppenud, kuid Jumal on hoolitsenud oma sulaste ja oma töö eest.

Meenutades meie liikumise ajalugu ning tuletades meelde iga sammu meie arenemises kuni tänaseni, võin vaid öelda: „Tänu Jumalale!“ Kui ma vaatan, mida Issand on teinud, olen täidetud hämmastuse ning usaldusega Kristuse kui meie Juhi vastu. Meil ei ole tulevikus midagi karta, kui me vaid ei unusta teed, millel Issand meid on juhtinud, ning Tema õppetunde minevikus.

Võlgneme Jumalale tänu, kuna võime edastada tõe ilu pühitsetud iseloomu kaudu ning anda hoiatuse, lohutuse, lootuse ja armastuse sõnumit neile, kes on eksituses ja patu pimeduses. − „Life Sketches“, lk 195, 196.

Jaga Facebookis