Austraalia noori kutsutakse üles sportima

Avaldatud 8.1.2002, allikas Adventist News Network

Seitsmenda Päeva Adventistide koguduse tervisliku toidu firma Austraalias ja kaks rahvuslikku spordiorganisatsiooni on ühiselt julgustamas lapsi elama aktiivset ja tervislikku eluviisi ning tegelema triatloniga.

“Weet-Bix Laste Triatloni” seeria on ühendanud oma jõud Austraalia Triatloni ning Austraalia Spordi Komiteega kolmeaastases koostöö lepingus, mis toob sellesse projekti lisarahana 1 miljon Austraalia dollarit.

“Oleme innustunud sellest võimalusest teha ühistöös Austraalia Triatloni ja Austraalia Spordi Komiteega populaarsest “Weet-Bix Laste Triatloni” seeriast rahvusliku ürituse,” ütles Julie Praestiin, kes on Sanitariumi Tervisliku Toidu Kompanii avalike suhete ning ürituste korraldaja.

“See finantsiline partnerlus tähendab seda, et me suudame esitada lastele veel suuremaid valikuvõimalusi tervisespordiks ning tervislikeks eluviisideks.”

“Kokkulepe toob kokku kõrgesti hinnatud firma hästi organiseeritud rashvuslike spordiorganisatsioonidega ja see on läbilöögiks Austraalia noorte ning perede terviseedendamise töös,” ütles Sue Baker-Finch, kes on Austraalia Spordi Komitee spordiarenduse peaorganisaator.

Rahvusliku Austraalia Triatloni tegevjuht Tim Wilson ütles, et tema organisatsiooni liikmed hakkavad külastama koole ning tutvustama seal triatloni ning seda, kuidas ennast ettevalmistada “Weet-Bix Laste Triatloni” seeriast osavõtuks.

Eelmisel aastal võttis Austraalias triatlonist osa üle 3000 lapse. Sel aastal oodatakse, et see arv tõuseb peaaegu 10 000-ni.
Jaga Facebookis
Veel samast rubriigist
Rubriigid
RSS
Veel huvitavat